Hakkımızda

Pelinwood kurulduğu günden itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kompozit deck sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışma konumuz ile ilgili sistemlerin ekonomik ve verimli şekilde işletilmesine dair üstün teknolojiye sahip hizmet sunmaktayız.

Sürekli gelişime açık kalite yönetim sistemimiz ile en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın katılımını, memnuniyetini, eğitim faaliyetlerimiz ile gelişimini hedeflemekteyiz.
.

Sürekli artan rekabet koşulları altında gelişime açık yapımızla en son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnamelerini, standartları, müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştirmektedir..

Neden Pelinwood?

Geniş Ürün Yelpazesi
Uzman Kadro
İleri Teknoloji
Yüksek Verim
Satış Öncesi ve Sonrası Destek
Kurumsal Yaklaşım

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Zemin ve cephe kaplama sektöründe güvenilir ve tercih edilebiir bir marka olmak, ürünlerin kalitesinden ödün vermeden öncelikle Türkiye’de ve dünyada öncü marka olmaktır.

Kalite Anlayışımız

GÜVEN 100%
BAŞARI 100%
MEMNUNİYET 100%
PROFESYONELLİK 100%

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen iletişime geçin!

× Destek Hattı